"Ворскла" розгромила "Олімпік". Калитвинцеву приготуватися на вихід

20 березня 2021, 21:24
Під керівництвом екстренера збірної України "олімпійці" програли всі чотири матчі. Близька відставка

"Ворскла" vs "Олімпік" / Фото: Офіційний сайт ФК "Ворскла"

Схоже, швидка відставка екснаставника збірної України Юрія Калитвинцева з посади головного тренера "Олімпіка" неминуча. Сьогодні донеччани програли вже четвертий поспіль матч після його призначення, розгромно поступившись в Полтаві "Ворсклі" з рахунком 0:3.

У першому таймі у "Ворскли" відзначився Степанюк, а ще один м'яч "Олімпік" забив у свої ворота – автогол головою від Снурніцина. А в другій половині поєдинку Степанюк оформив дубль, а з ним – і розгром "олімпійців".

Дивіться відео голів "Ворскли"

Нагадаємо, раніше під керівництвом екскапітана "Динамо" Юрія Калитвинцева "Олімпік" програв "Минаю" (1:2), "Шахтарю" (0:1) і "Олександрії" (0:2).