Попри санкції: колишній клуб Абрамовича вийшов у 1/4 Ліги чемпіонів

17 березня 2022, 09:25
Лондонський Челсі обіграв на виїзді французький Лілль і продовжить виступи у Лізі чемпіонів

Челсі обіграв Лілль і пройшов в чвертьфінал Ліги чемпіонів

У середу, 16 березня, відбувся поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між Ліллем та Челсі. Рахунок у матчі відкрив турецький форвард Лілля Йилмаз, який реалізував пенальті на 38 хвилині.

Але футболісти Челсі ще до перерви змогли відігратися. Жоржіньо віддав точну передачу на Пулішича, а Крістіан відновив рівновагу у матчі – 1:1.

Переможну крапку у протистоянні поставив Сесар Аспілікета. Маунт підключився флангом, навісив на іспанця і капітан Челсі зробив рахунок 2:1.

Незважаючи на фінансові проблеми, чинний переможець Ліги чемпіонів продовжить боротьбу за трофей