Вольова перемога. Динамо обіграло 20-разового чемпіона Швейцарії

4 травня 2022, 22:20
У шостому матчі в рамках європейського благодійного турне київське Динамо перемогло Базель із рахунком 3:2

Динамо перемогло 20-кратного чемпіона Швейцарії / Фото: Колаж: Сьогодні

Зустріч між Базелем та Динамо проходила на стадіоні "Санкт-Якоб-Парк". У складі господарів поля виступає російський форвард Федір Чалов, але на звітний поєдинок його не було навіть у запасі.

Динамівці традиційно з'явилися на полі із українськими прапорами. Перед поєдинком на арені у Швейцарії прозвучав Гімн України у виконанні Тіни Кароль.

Кияни активно розпочали зустріч і вже на 21-й хвилині повели у рахунку. Олександр Караваєв виявився першим на добиванні після удару Владислава Ваната.

Господарі поля зуміли відігратися наприкінці першого тайму. Адам Салаї випередив динамівських захисників та точно замкнув простріл Касамі з лівого флангу – 1:1.

Господарі вийшли вперед на 61-й хвилині другого тайму. М'яч рикошетом від орендованого в Інтера Еспозіто потрапив у дальній кут воріт Бущана.

Буквально одразу Мірча Луческу зробив кілька замін, які змінили перебіг матчу.

Спочатку півзахисник "біло-синіх" Олександр Андрієвський точно пробив після подачі Дениса Антюха та зрівняв рахунок.

Переможний м'яч динамівці забили за дев'ять хвилин до кінця зустрічі. Центрбек Денис Попов корпусом переправив м'яч після пасу Володимира Шепелєва.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу української команди – 3:2.