Верес – Минай: новачок Прем'єр-ліги здобув першу перемогу в чемпіонаті

21 серпня 2021, 19:05
У матчі п'ятого туру УПЛ рівненський Верес обіграв закарпатський Минай з рахунком 1:0

Поєдинок 5-го туру Верес - Минай

У суботу, 21 серпня, в матчі 5 туру Прем'єр-ліги рівненська команда Верес зуміла обіграти Минай з рахунком 1:0.

Суперники не претендують на високі місця в турнірній таблиці, проте обидві команди вміють заробляти очки і підносити сюрпризи.

Зустріч рівних команд не була багатою на небезпечні моменти. Кожен сподівався на помилку опонента.

Так і сталося на 59-й хвилині матчу. Захисник гостей Багайоко засвітив "свічку" в своєму штрафному, а нападник Вереса Роберт Гегедош скористався помилкою малійця і зльоту відправив м'яч у ворота Кучера.

Закарпатці мали шанс зрівняти рахунок, але на 66-й хвилині матчу Дмитро Білоног не зумів реалізувати пенальті. Капітан господарів Богдан Когут відбив удар нападника, а добити м'яч в сітку було нікому.

Рівненська команда набирає три очки і виходить на дев'яте місце в турнірній таблиці. Підопічні Василя Кобіна втрачають можливість заробити залікові бали перед матчем з донецьким Шахтарем.