Натхненні камбеками Ліги чемпіонів. Інтер драматично випереджає Мілан

6 травня 2022, 22:36
Місто Мілан в очікуванні чемпіона Італії. Інтер виходить у лідери після того, як показав характер проти Емполі

Інтер знову лідер Серії А / Фото: Колаж: Сьогодні,

Суперматчі Ліги чемпіонів стали показовим прикладом, що варто грати до кінця. Особливо у випадку мадридського Реалу. Такими результатами надихнулися гравці міланського Інтера і самі видали суперкамбек у Серії А.

Інтер вдома приймав уже невмотивований Емполі, який точно збереже місце в італійській еліті. А ось чорно-сині продовжують боротьбу за чемпіонський титул .

Чи то переживання за підсумковий результат, чи то розкутість суперника мало не зіграли злий жарт з підопічними Сімоне Індзагі. Вже до середини першого тайму Інтер пропустив два м'ячі й ускладнив собі життя. Але ще в першому таймі гравці показали чемпіонські амбіції та характер. Автогол і м'яч Мартінеса допомогли зрівняти рахунок.

Після перерви "Інтер" просто знищив суперника. Футболісти завдали по воротах Емполі 24 удари, і двічі результативно: дубль оформив Лаутаро Мартінес, а в компенсований час крапку в матчі поставив Алексіс Санчес. Отже, Інтер переміг Емполі 4:2.

Завдяки цьому успіху Інтер очолив турнірну таблицю. Підопічні Сімоне Індзагі на одне очко попереду Мілана, який має на одну гру менше.