З ким зіграє "Динамо" в плей-офф Ліги чемпіонів

16 вересня 2020, 01:19
"Гент" переграв "Рапід" і тепер чекає на зустріч із киянами

Роман Яремчук / Фото: Reuters

Суперник київського "Динамо" по плей-оф Ліги чемпіонів визначився у матчі 3-го кваліфікаційного раунду між бельгійським "Гентом" і австрійським "Рапідом". У напруженій боротьбі на стадіоні "Геламко Арена", незважаючи на відставку головного тренера Ласло Болоні, сильнішими виявилися бельгійці – 2:1. Нагадаємо, що раніше "Динамо" у Лізі чемпіонів переграло "АЗ Алкмаар".

Рахунок в матчі був відкритий на 37-й хвилині – відзначився Ніклас Дорш, якому асистував Свен Кумс. На 60-й хвилині перевагу бельгійського клубу збільшив його український нападник Роман Яремчук, який реалізував пенальті. Ще двоє українців – Ігор Пластун та Роман Безус – почали матч на лаві запасних. Але якщо Роман все-таки вийшов у другому таймі, то Ігор так і не отримав ігровий час.

Вже на четвертій доданій хвилині зустрічі розрив у рахунку скоротив Юсуф Демір з передачі Деяна Любичича. Однак перевести поєдинок хоча б у додатковий час австрійці вже не встигли. Тепер у плей-оф Ліги чемпіонів "Гент" зустрінеться з київським "Динамо". Перший матч відбудеться 22 або 23 вересня, а гра у відповідь – 29 або 30 вересня. Переможець цієї дуелі вийде до групового раунду.

Раніше ми також повідомляли, що український форвард "Гента" шокував команду своєю грубістю.