Як "Динамо" вийшло до плей-оф Ліги чемпіонів: відео голів

16 вересня, 07:15

Олена Павлова Олена Павлова

Жерсон Родрігес взяв участь у двох голах київського клубу

Сьогодні, 15 вересня, київське "Динамо" стартувало у новому євросезоні з перемоги над АЗ Алкмаару третьому відбірковому раунді Ліги чемпіонів – 2:0. У господарів було багато проблем в обороні у першій половині зустрічі на НСК, але два голи після перерви забезпечили команді Луческу вихід до плей-оф турніру.

Обидва м'ячі в цьому поєдинку були забиті вже у другому таймі. На 49-й хвилині Буяльський обікрав Мідтше, увірвався до чужого штрафного і віддав на забутого захисниками Жерсона Родрігеса. Нападник збірної Люксембургу легко переправив снаряд у сітку – 1:0.

А на 86-й хвилині Родрігес виступив уже як один з асистентів. Жерсон запустив по флангу Кендзьору, поляк навісив на Шапаренка, воротар дотягнувся до м'яча, але перехопити його не зміг. І Микола головою розстріляв вже порожні ворота – 2:0.

Суперник "Динамо" по раунду плей-оф Ліги чемпіонів визначається у ці хвилини в поєдинку бельгійського "Гента" і австрійського "Рапіда".

Сергій Дерев'янченко програв чемпіонський бій у США

"Динамо" – АЗ Алкмаар – 2:0
Голи:
Жерсон Родрігес, 49, Шапаренко, 86.
"Динамо": Бущан, Кендзьора, Забарний, Миколенко, Караваєв, Сидорчук, Родрігес, Буяльський (Андрієвський, 79), Шапаренко (Ледньов, 90+1), Де Піна, Супряга (Вербич, 74).
АЗ Алкмаар: Бізот, Свенссон, Влаар (Сугувара, 79), Копмейнерс, Вейндал, Класі, Де Віт, Мідтше (Дройф, 66), Стенгс, Боаду, Гудмундссон (Ідріссі, 58).

Ми повідомляли, що Луческу підказали, як обіграти АЗ в Лізі чемпіонів.

А от наставник АЗ Алкмаар вважав, що шанси на перемогу в матчі 50 на 50, але його команда виглядатиме краще.