Українські розбірки в Кубку Європи: "Київ-Баскет" віддав перший матч "тим, хто несе вогонь"

26 січня 2021, 19:22
Столична команда грала без свого американського лідера

"Київ-Баскет" - "Прометей"

Сьогодні стартував груповий турнір Кубку Європи ФІБА. Уже в першому турі в групі В відбулося українське дербі "Київ-Баскет" – "Прометей". Столична команда виступала без американського захисника Брендона Янга, який поїхав до США за сімейними обставинами, і програла з рахунком 66:72.

"Прометей" виграв перші три чверті й забезпечили собі невелику перевагу перед останньою 10-хвилинкою. В останній чверті кияни спробували переламати хід зустрічі, але близько підібратися до суперника не змогли. У складі гостей – "тих, хто несе вогонь" – 13 балів набрав Стефенс. У "Київ-Баскета" 17 очок на рахунку Мессі, 13 – у Близнюка.

"Київ-Баскет" – "Прометей"

У четвер, 28 січня, українські команди проведуть другий матч за Кубок Європи ФІБА. "Київ-Баскет" зіграє проти австрійського "Капфенберга", а "Прометей" – з болгарським "Рилські".

До 1/8 фіналу Кубку Європи вийдуть по дві найкращі команди з кожної групи і ще чотири, які посіли треті місця.

Раніше ми писали, що справу українського гравця, звинуваченого в договірних матчах, закрито.