Українські колеса доїхали тільки до ТОП-8 на олімпійському велотреку

2 серпня 2021, 15:09
На Іграх в Токіо були розіграні медалі в командному спринті на велотреку, але Любов Басова і Олена Старикова зупинилися в Японії на стадії чвертьфіналу

Любов Басова і Олена Старикова в Токіо-2020 / Фото: Reuters

Призери чемпіонатів світу та Європи українки Басова і Старикова в чвертьфіналі програли команді Німеччини. А в боротьбі за 7-8 місце поступилися Польщі. Наші велогонщиці показали час 33,691, їхні суперниці – 33,054.

Китаянки Шаньцзюй Бао та Тяньши Чжун завоювали "золото" в командному спринті. У фінальному заїзді вони обігнали німкень Леу-Софі Фрідріх і Емму Хінце. Для збірної Китаю це перша перемога на велотреку на поточних Іграх, а всього в медальному заліку у китайців 28 золотих медалей.