Українська білоруска стала героїнею біатлонного пасьюту

9 січня 2022, 16:22
Переможницею жіночої гонки переслідування в німецькому Обергофі стала норвежка Марте Олсбю-Ройселанд, з українок шикарною стрільбою відзначилася Дарія Блашко

Дар'я Блашко

Норвежка Марте Олсбю-Ройселанд впевнено виграла пасьют на етапі Кубку світу з біатлону в Обергофі у неділю, 9 січня.

Українки Валентина Семеренко та Юлія Джима, які стартували 13-ю та 21-ю, через промахи помітно здали у своїх позиціях на фініші й стали 33-ю та 36-ю відповідно.

А ось ексбілоруска Дарія Блашко, яка виступає за Україну, піднялася з 31-го на 22-й рядок завдяки ідеальній стрільбі. Усі 20 її пострілів виявилися точні!

Щоправда, хід підвів Дарію Блашко. Ну, надто повільний...

• 36. Юлія Джима, Україна (3+0+2+1) +4:12,6

Нагадаємо, напередодні Україна вперше у сезоні виборола нагороду на біатлонному Кубку світу. Медальною для нас стала одиночна змішана естафета. Артем Тищенко та Дарія Блашко здобули бронзу.

Блашко і Тищенко принесли Україні першу медаль в сезоні Кубка Світу / Фото: Колаж: Сьогодні