Українець запалює в Італії! Ексгравець Шахтаря допоміг команді здобути важливу перемогу

12 березня 2022, 23:51
Віктору Коваленку вистачило лише шість хвилин, щоб відзначитися асистом у матчі з Кальярі. Його спеція віддалилася від зони вильоту Серії А

Віктор Коваленко прославляє Україну в Європі / Фото: Getty Images

УПЛ пішла на паузу на невизначений термін. Усьому виною – вторгнення Росії в Україну, яке путінська армія розпочала 24 лютого.

Проте наш футбол продовжує нагадувати про себе завдяки легіонерам, які славлять Україну в європейських турнірах. Наприклад, у четвер Руслан Малиновський відзначився голом та двома асистами у матчі Ліги Європи проти Баєра.

Сьогодні ж відзначився інший українець з Італії – Віктор Коваленко. Його Спеція приймала вдома прямого конкурента по боротьбі за виживання Кальярі. Наш хавбек розпочав поєдинок із лави запасних.

На полі Віктор з'явився на 68-й хвилині при рахунку 1:0 на користь його команди. А вже за шість хвилин українець відзначився асистом. Від Коваленка м'яч із флангу відскочив до Рея Манажа. Албанець прибрав на замаху опонента та подвоїв перевагу Спеції.

Ця перемога стала для Спеції першою за останні п'ять матчів та дозволила піднятися на 15-е місце. Відрив від зони вильоту становить 7 очок, проте 18-та Венеція має ще дві гри в запасі.

Зазначимо, що Коваленко виступає за Спецію на правах оренди з Аталанти. Цього сезону хавбек відіграв за італійську команду 18 матчів, відзначившись голом та чотирма результативними передачами.