Українці втратили швидкість, Норвегія і Франція влаштували війну на чеській трасі

11 березня 2021, 19:49
Кантен Фійон Має бере реванш за чемпіонат світу

Кантен Фійон Має / Фото: Reuters

Передостанній, 9-й етап, Кубка світу з біатлону стартував у Нове-Мєсто чоловічим спринтом. І знову боротьба за медалі розгорнулася між командами Норвегії та Франції. Раніше божественна стрільба дозволила Підручному та Тищенку "злетіти" в пасьюті.

Один з лідерів французів Кантен Фійон Має, який невдало виступив на чемпіонаті світу в Поклюці, вигравши лише одну "бронзу", вирішив врятувати хоч кінець сезону. Він здорово відстрілявся на обох вогневих рубежах і виграв спринт. Компанію на подіумі Кантену склав норвежець Тар'єй Бьо і італієць Лукас Хофер, які також були влучними.

А у першій шістці виявилося два норвезьких спортсмени – Бьо і Лагрейд – і троє французів. Крім переможця – "спадкоємець Фуркада" Жаклен і Гігонна.

Українські біатлоністи сьогоднішню гонку в Чехії провалили. Найкращим з наших став Дмитро Підручний, який з двома штрафними колами навіть не потрапив до ТОП-30 – 35-те місце. Артем Прима з чистою стрільбою показав несподівано слабкий хід і замість боротьби за квіти відкотився в п'ятий десяток – 43-тє місце. І це не дуже хороші позиції для переслідування.

Раніше ми писали, що українські паралімпійці виграли 29 медалей на Кубку світу в Словенії!