Україна увійшла в історію чемпіонатів Європи. Матч з Нідерландами – унікальний

14 червня 2021, 08:29
Вперше на континентальній першості в другому таймі було забито п'ять м'ячів після нульової нічиєї в першій половині гри

Георгій Бущан став героєм першого тайму матчу проти Нідерландів

Вчора збірна України стартувала на Євро-2020. Підопічні Андрія Шевченка в бойовому матчі поступилися Нідерландам – 2:3. Цей поєдинок увійшов в історію чемпіонатів Європи!

Перший тайм завершився без голів. Потім "помаранчеві" вели з різницею в два м'ячі, далі за чотири хвилини Україна відігралася. І пропустила перед фінальним свистком.

Це перший матч в історії чемпіонатів Європи, в якому у другому таймі було забито п'ять м'ячів після нульової нічиєї в першій половині гри.

Наступний матч на Євро-2020 Україна проведе 17 червня проти Північної Македонії, початок о 16:00. У той же день Нідерланди зіграють зі збірною Австрії (22:00).