Україна жахливою стрільбою закрила етап Кубку світу з біатлону

10 січня 2021, 16:52
У нас 14-те місце в одиночній змішаній естафеті, яку з гігантським відривом виграла Франція

Віта Семеренко / Фото: Getty Images

Програму п'ятого етапу Кубку світу з біатлону в німецькому Обергофі завершила одиночна змішана естафета, в якій Україну знову спіткало розчарування. Дует у складі Віти Семеренко та Антона Дудченка, використавши 10 додаткових патронів і заїхавши на одне коло штрафу, став лише 14-м. Раніше в першій естафеті дня Україна замкнула ТОП-10.

Уже на першому етапі сингл-міксту Віта Семеренко, пройшовши чисто стрільбу лежачи, у стрільбі стоячи заробила коло штрафу і 45-секундне відставання від лідерів. Після цього Антон Дудченко, додавши ще хвилину до відставання, передав естафету 16-м. Спроби Віти й Антона виправити ситуацію на своїх других етапах допомогли відіграти лише дві позиції і фінішувати 14-ми серед представників 25 країн.

А виграла гонку збірна Франції в складі Жулі Сімон і Емільєна Жаклена. Вони на двох використали лише три додаткові патрони.