Україна втратила перемогу, виграючи два м'ячі, і впала на останнє місце в групі

30 березня 2021, 00:23
У команді Руслана Ротаня забивали Мудрик та В'юнник

Збірна України

Молодіжна збірна України невдало виступила на товариському турнірі Antalya Cup в Туреччині, не зумівши добути жодної перемоги. Сьогодні в заключному матчі підопічні Руслана Ротаня програли одноліткам зі Словаччини 2:3, маючи перевагу в два м'ячі до середини другого тайму.

Перша половина зустрічі в Туреччині минула без забитих м'ячів. Проте вже на початку другого тайму збірна України відкрила рахунок, причому засмутила словаків двічі за сім хвилин. Результативні удари на рахунку Михайла Мудрика і Богдана В'юнника. Але втримати перемогу "синьо-жовтим" не вдалося. Словаччина відзначилася тричі і здобула вольову перемогу.

У попередніх двох зустрічах молодіжна збірна України програла Болгарії і поділила очки з Узбекистаном і в підсумку посіла останнє місце на Antalya Cup.

Україна U-21 – Словаччина U-21 – 2:3 (0:0)
Голи:
Мудрик, 49, В'юнник, 56 – Капралік, 63, Труса, 71, Кмет, 82.

Раніше збірна України отримала суперників у відборі на молодіжний чемпіонат Європи.