Україна – Казахстан: відео голів та огляд матчу відбору на ЧС-2022

31 березня 2021, 22:12
Голи та кращі моменти відбіркового матчу на катарський мундіаль

У середу, 31 березня, Україна зустрічалася з Казахстаном в рамках третього туру відбіркового турніру на ЧС-2022. Ми проводили онлайн матчу Україна – Казахстан з відео голів та описом всіх ключових моментів, а нижче пропонуємо короткий огляд поєдинку.

Вже на 20-й хвилині зустрічі Україна прорвала захист Казахстану і відкрила рахунок в матчі. Черговим забитим м'ячем за національну команду відзначився Роман Яремчук.

Українці створили ще декілька небезпечних момента біля воріт суперника, однако більше забити не вдалося

А після перерви Казахстану вдалося зрівняти рахунок – красивий удар вдався Серикжану Мужикову.

У збірної України залишалося ще півгодини гри, однак вирвати перемогу господарям поля не вдалося. Наша команда стартує у відборі на ЧС-2022 з трьох нічиїх поспіль.

Нагадаємо, що в двох стартових турах збірна України двічі зіграла внічию з однаковим рахунком 1:1. І якщо в поєдинку проти Франції цей результат вважався задовільним, то несподівана втрата очок у поєдинку з Фінляндією зіпсувала настрій гравцям і вболівальникам.