Україна не дотиснула Фінляндію: відео голів відбіркового матчу ЧС-2022

28 березня 2021, 23:42
Всі найнебезпечніші моменти другого матчу кваліфікації на "Олімпійському"

Україна - Фінляндія / Фото: Reuters

Сьогодні в Києві збірна України зіграла другий матч відбору до ЧС-2022 проти Фінляндії. На "Олімпійському" без глядачів суперники в першому таймі не забивали. У другій половині команда Шевченка дотиснула суперника – 1:0, але досить швидко на рівному місці пропустила у відповідь з пенальті і втратила перемогу 1:1.

Україна розпочала поєдинок дуже активно. Прекрасні моменти забити ще в перші півгодини матчу не використали Зубков, Яремчук і Малиновський.

А під завісу першого тайму фінські захисники заблокували удар Яремчука, але м'яч відскочив до Зубкова, і футболіст угорського "Ференцвароша" небезпечно пробив над поперечиною. Але на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

У другій половині Фінляндія стала діяти сміливіше в атаці і змусила попрацювати Бущана. Кілька разів після ударів гостей "синьо-жовтим" відверто пощастило, що м'яч не полетів у ворота. А на 80-й хвилині Караваєв вирізав ідеальну передачу на Мораеса і той в падінні відкрив рахунок – 1:0, забивши свій перший гол за збірну.

Але радість України була недовгою. На 88-й Миколенко і Забарний привезли пенальті в свої ворота, а Миколенка ще й видалили за фол останньої надії проти Пуккі.

Бущан вгадав напрямок удару, але все той же Пуккі вистрілив надто сильно – 1:1.

Раніше ми також давали розклад і результати матчів відбору на ЧС-2022 у неділю.

Нагадаємо, вже в середу, 31 березня, "синьо-жовті" проведуть третій поєдинок на шляху до Катару-2022 – також в Києві проти команди Казахстану.