Терлюга та Серегіна підкорили Португалію. Фантастичний успіх українців на турнірі з карате

25 квітня 2022, 00:15
Українські спортсмени вдало виступили на престижному турнірі з карате, здобувши дві золоті та три бронзові нагороди

Українські каратисти вибороли п'ять медалей на турнірі в Португалії / Фото: Федерація карате України

У Португалії з 22 по 24 квітня пройшов другий етап Прем'єр Ліги карате сезону – 2022. У змаганнях взяли участь 294 спортсмени з 53 країн світу. Україну представляли 16 атлетів, повідомляє сайт Української федерації карате.

Блискуче виступили на турнірі дві найдосвідченіші каратистки – одеситки Анжеліка Терлюга (до 55 кг) та Аніта Серьогіна (до 61 кг).

Анжеліка на шляху до фіналу по черзі здолала суперниць із Алжиру, Швейцарії, Люксембургу та Італії. А золотому фіналі перемогла досвідчену туркеню Тубу Якан.

Другу золоту медаль нашій команді принесла Аніта Серьогіна. Українка перемогла представниць Швейцарії, Марокко, Канади, Перу. А у фіналі Серьогіна була сильніша за Ассель Канай із Казахстану.

Дві бронзові нагороди вибороли львів'янка Діана Шостак та Галина Мельник.

Єдину медаль у чоловіків отримав Андрій Заплітний. У бронзовому фіналі молодий чернівчанин переміг суперника з Італії.

Олімпійський призер Станіслав Горуна цього разу лишився без нагороди. Найкращий спортсмен у березні за версією Всесвітніх ігор захищає Україну у лавах ЗСУ, але на змагання його відпускають.

Українська делегація подякувала всій родині карате за підтримку у важкі часи.

Нагадаємо, що на першому етапі Прем'єр Ліги у збірної України було чотири нагороди: два срібла (Анжеліка Терлюга, Аніта Серьогіна) та дві бронзи (Діана Шостак, Станіслав Горуна).

Наступний етап Прем'єр-ліги відбудеться 13-15 травня у Рабаті (Марокко).