Така дуель зірвалася! Ібрагімович не зіграє проти "МЮ" в Лізі Європи

1 березня 2021, 20:34
Шведський форвард "Мілана" отримав пошкодження в чемпіонаті Італії

/ Фото: Reuters

Найпринаднішим у 1/8 фіналу Ліги Європи буде протистояння "Манчестер Юнайтед" і "Мілана". Багатьом хотілося побачити, як проти своєї колишньої команди зіграє швед Златан Ібрагімович. Однак 39-річний зоряний форвард італійського гранда, на жаль, не зможе вийти на ці зустрічі. Причина банальна – травма.

Нещодавно Златан назвав найкращого футболіста в історії.

Вчора Ібра в матчі чемпіонату Італії проти "Роми" провів на полі 56 хвилин. Пішов він через травму, але його партнери зуміли перемогти 2:1. Однак три очки далися "Мілану" дорогою ціною: у найближчі тижні швед до гри не повернеться.

Златан пошкодив м'яз ноги, пише видання Milan News. У найближчі дні він буде лікуватися, тож тренуватися не зможе. Лише через 10 днів проведуть повторне обстеження пошкодження. На цьому тлі "Мілан" радує те, що хорватський форвард Анте Ребич, також замінений в неділю, залишається в строю. Нагадаємо, у грі з "Ромою" він забив переможний м'яч на 58-й хвилині.

Нещодавно в Сербії Ібрагімовича образили на етнічному ґрунті.