"Судді не дають нам грати": лідер "МЮ" знайшов крайніх у невдачі з аутсайдером

15 лютого 2021, 09:25
Гаррі Магуайр і його тренер незадоволені рішеннями VAR стосовно їх команди

/ Фото: Reuters

На вершині таблиці англійської Прем'єр-ліги нині панують два клуби з Манчестера. Щоправда, останнім часом справи у "містян" ідуть значно краще. Напередодні "МанСіті" розбив "Тоттенгем" і рветься до титулу: Зінченко засмутив Моурінью. А ось "Манчестер Юнайтед" не зміг на виїзді впоратися з 19-ю командою турніру – "Вест Бромвічем" (1:1).

При цьому після поєдинку з аутсайдером захисник "Червоних дияволів" Гарі Магуайр висловив різке невдоволення діями служителів Феміди: "Після слів Клоппа і Моурінью про те, що судді нібито до нас прихильні, арбітри і VAR не дають нам взагалі нічого". А наставник гостей Уле-Гуннар Сульшер заявив, що "в VAR-центрі хтось заснув, слід було би зварити каву".

У зустрічі в Вест Бромвічі "МЮ" образився на гол Мбайє Діаня на другій хвилині, коли сенегалець поклав руку на обличчя Віктора Лінделефа. Відповідь Бруну Фернандеша висловилася в шикарному ударі зльоту на останній хвилині першого тайму. У другій половині рефері призначив пенальті у ворота господарів за фол проти Магуайра, але після використання системи VAR його скасував. Дивіться огляд поєдинку.

А ось у "Арсенала" з "Лідсом" все склалося простіше. Хет-трик Обамеянга допоміг "канонірам" обійти команду Марсело Б'єлси і вийти на 10-те місце – 4:2.

У понеділок ввечері "Вест Гем" Андрія Ярмоленка прийме "Шеффілд Юнайтед".