Стартував плей-офф УХЛ: "Кременчук" розгромив "Білий Барс", а "Сокіл" – "Маріуполь"

22 березня 2021, 22:47
Чвертьфінальні серії плей-офф пройдуть до 2 перемог

22 березня стартувала плей-оф стадія Української хокейної ліги. У першому чвертьфінальному поєдинку "Кременчук" розгромив "Білий Барс" на своїй арені з рахунком 11:4.

Вирішальним став другий період матчу, коли господарі закинули сім шайб. Героєм зустрічі став Дмитро Орлов, який оформив хет-трик.

"Кременчук" – "Білий Барс" 11:4 (2:1, 7:2, 2:1)

А в другому матчі 1/4 фіналу УХЛ "Сокіл" виявився сильнішим за "Маріуполь" – 4:0. Шатаут на свій рахунок записав голкіпер киян Георгій Дубровський.

"Сокіл" – "Маріуполь" 4:0 (1:0; 2:0; 1:0)

Нагадаємо, що чвертьфінальні серії плей-офф чемпіонату УХЛ пройдуть до 2 перемог. Свої наступні матчі команди проведуть 24 березня в Білій Церкві і Маріуполі відповідно.