Казка закінчилася, камбек не ввідбудеться. Михайлюк вилітає з плей-оф НБА

29 квітня 2022, 08:53
Для українського легіонера та його Торонто сезон завершено. Репторс не вистояли у 6 матчі серії проти Філадельфії

Михайлюк вилітає з плей-оф НБА / Фото: Колаж: Сьогодні

Святослав Михайлюк завершує виступи у поточному сезоні плей-офф НБА. Торонто у шостому матчі серії першого раунду не зміг вдома вистояти під натиском зірок Філадельфії.

Після неймовірно героїчних двох перемог Репторс поспіль, фанати канадської команди повірили у можливий камбек та позитивний результат протистояння на їхню користь. І здавалося рівні дві чверті шостого поєдинку дарують шанс зрівняти рахунок у серії. Але провальна 10-хвилинка після великої перерви, яку Торонто програло у -20 очей, позбавила всіх надій на загальний успіх у серії проти Філадельфії. Повернутись у заключній чверті також не вдалося.

У підсумку кожен лідер Філадельфії, а саме Ембіїд, Харден і Харріс, зробив дабл-дабл, а команда відсвяткувала вирішальну перемогу над Торонто з рахунком 132:97.

Святослав Михайлюк зіграв свій третій поєдинок у плей-офф НБА, але відзначитись результативними діями не вдалося.

Таким чином Філадельфія вирушає до півфіналу Східної конференції, де зустрінеться з Майамі.