Шикарний гол не врятував Порту від вильоту з Ліги чемпіонів

14 квітня 2021, 00:15
Челсі вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, англійський клуб програв вдома, але по за сумою двох матчів пройшов португальський Порту

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Челсі"

Англійський Челсі продовжує боротьбу за трофей Ліги чемпіонів незважаючи на поразку від португальського Порту. Чвертьфінальні поєдинки пройшли на нейтральному полі – в Севільї.

Тиждень тому Челсі виграв – 2:0. Вівторковий поєдинок завершився перемогою Порту – 1:0. Автором єдиного гола зустрічі став Мехді Таремі, який забив м'яч на 4 доданій до основного часу хвилині. Таремі просто шикарним ударом через себе відправив м'яч у ворота.

Челсі – Порту – 0:1
Гол: Таремі (90+4)

Статистика матчу:

Нагадаємо, що в іншому чвертьфіналі Парі Сен-Жермен пройшов Баварію за сумою двох матчів. Хоча вдома парижани й поступилися.

У півфіналі Челсі зіграє з переможцем пари Реал – Ліверпуль. Перший матч виграли іспанці – 3:1.

Півфінали пройдуть 24-25 квітня, 4-5 травня.