"Шахтар" зломив опір "Десни" після пенальті та допомоги VAR і не відпустив "Динамо"

14 березня 2021, 18:54
Ізраїльтянин Манор Соломон і бразилець Тете зробили по дублю

Манор Соломон, "Шахтар" - "Десна" / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У неділю ввечері одночасно грали обидва гранди українського футболу. І обидва конкуренти в боротьбі за "золото" здобули перемоги. Наш сайт вів онлайн "Шахтар" – "Десна". "Гірники" на столичному НСК "Олімпійський" зуміли-таки здолати "Десну", яка просто розвалилася під кінець зустрічі.

У першій половині колектив Олександра Рябоконя чинив серйозний опір і сам міг забити. В одному з епізодів Тотовицький після навісу бив головою – м'яч влучив у штангу, а потім ще раз потряс каркас воріт після того, як відлетів від спини Трубіна. Підопічним Луїша Каштру пощастило.

Але до цього рахунок вже був відкритий. Рефері Ігор Пасхал на 34-й хвилині призначив пенальті за те, що Імереков завалив Кривцова під час навісу зі штрафного. Причому судді знадобилася допомога системи VAR, адже сам він не побачив порушення в боротьбі.

А "вирок" впевнено реалізував Тете. Дивіться найцікавіші моменти першого тайму.

Після перерви "Десна" не відразу викинула білий прапор і намагалася шукати свої шанси в атаках. Але протягом п'яти хвилин – з 75-ї по 80-ту – "Шахтар" просто вбив інтригу. Двічі зусилля партнерів завершував Манор Соломон. Спочатку він переграв Євгена Паста з близької дистанції після шикарного перепасування бразильців.

Потім впевнено завершив сольний прохід.

Також сам, як ніж крізь масло, пройшов оборону "Десни" бразильський талант Тете.

Отже, "Шахтар" впевнено взяв три очки, розгромивши чернігівську команду з рахунком 4:0. Розрив у 4 очки між "Динамо" і "гірниками" зберігся. Дізнавайтеся результати 18-го туру чемпіонату України.