"Шахтар" – "Рома": відео голів та огляд матчу 1/8 фіналу Ліги Європи

18 березня 2021, 22:00
Голи та найкращі моменти матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи

Донецький "Шахтар" і італійська "Рома" зустрічалися в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. ми проводили онлайн матчу "Шахтар" – "Рома" з описом всіх ключових моментів і відео голів.

Після поразки в першому матчі з рахунком 0:3 "гірникам" необхідно було забивати як мінімум три м'ячі і при цьому не пропускати. Проте, в першому таймі відкрити рахунок не вдалося нікому, хоча донецький клуб і володів ініціативою.

А ось другий тайм розпочався зі швидкого м'яча "Роми" – його автором став Борха Майораль.

В середині другого тайму Жуніор Мораес зрівняв рахунок, проте все той же Майораля знову виїв римлян вперед. З таким рахунком зустріч і завершилась.

"Шахтар" – "Рома" – 1:2
Голи: Мораес (59) – Майораль (48, 72)

"Шахтар": Трубін, Додо (Болбат, 82), Вітао, Матвієнко, Кривцов, Алан Патрік (Коноплянка, 60), Майкон, Тете (Марлос, 60), Маркос Антоніо, Соломон (Судаков, 77), Мораес (Дентіньо, 76)

"Рома": Лопес, Спінаццола (Калафьорі, 58), Кумбула, Рожер (Манчіні, 46), Карсдорп (Бруно Перес, 58), Вільяр, Крістанте, Педро (Ель-Шаараві, 75), Діавара (Пеллегріні, 59), Карлес Перес, Майораль

Попередження: Рожер (25), Маркос Антоніо (38), Алан Патрік (55), Карсдорп (57)