Шахтар – Монако: відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

26 серпня 2021, 00:55
Шахтар і Монако зустрічалися в матчі-відповіді плей-оф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Через святкування Дня Незалежності України поєдинок проходив в Харкові

Шахтар обіграв Монако за сумою двох матчів / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Першу зустріч у Франції тиждень тому Шахтар виграв з рахунком 1:0 і мав перевагу перед матчем-відповіддю. Онлайн матчу Шахтар – Монако пройшов на нашому сайті.

Огляд матчу:

Однак ще в першому таймі "монегаски" вирівняли становище. На 18-й хвилині Віссам Бен Єддер першим зіграв на добивання і відкрив рахунок в матчі.

А незадовго до перерви Бен Єддер оформив дубль, підкарауливши м'яч на дальній штанзі після прострілу з лівого флангу.

На 74-й хвилині Марлос, який вийшов раніше на заміну, скоротив відставання в сьогоднішньому матчі і встановивши нічию за підсумками двох матчів.

А в додатковий час Михайло Мудрик після забігу по флангу зробив невдалий простріл у штрафну, але м'яч рикошетом від ноги захисника перелетів через воротаря і залетів у сітку воріт! 2:2 і за сумою двох матчів далі проходить Шахтар.

Нагадаємо, що з цього сезону в матчах на виліт не враховується правило виїзних голів. У разі рівного розподілу рахунку після двох матчів команди грають додатковий час.