Шахтар та Динамо дзеркально закінчили матчі у Туреччині

19 лютого 2022, 18:10
Контрольні поєдинки Динамо і Шахтаря, що відбулися водночас у Туреччині в суботу, 19 лютого, не принесли вболівальникам жодного гола

Шахтар і Динамо завершили спаринги з однаковим рахунком - 0:0 / Фото: Колаж: Сьогодні

Шахтар у 60-хвилинному спарингу на зборі в Туреччині зіграв унічию 0:0 із ФК Рига.

Після цього спарингу Шахтар повертається з Туреччини до України – 26 лютого у Харкові на "гірників" чекає матч 19-го туру чемпіонату України з Металістом-1925.

• 19.02. Рига (Латвія) – 0:0

Динамо ж у суботу, 19 лютого, також розійшлося нульовою нічиєю у класичному, 90-хвилинному, контрольному матчі з узбекистанським Пахтакором.

Динамо ще залишається в Туреччині – 21 лютого команда Мірчі Луческу зіграє там спаринг із латвійським РФШ. Чемпіонат України має відновитись для киян грою з Інгульцем 26 лютого.

Тренер Динамо Мірча Луческу / Фото: Reuters

Матчі Динамо на зборах: 11 перемог, 3 нічиї

• 21.01. Атлетіко Пульпіленьо (Іспанія) – 4:0
  • 22.01. Расінг Уніон (Люксембург) – 4:0
  • 25.01. Реал Мурсія (Іспанія) – 3:1
  • 27.01. Буде-Глімт (Норвегія) – 1:1
  • 31.01. Лудогорець (Болгарія) – 4:1
  • 02.02. Чукарички (Сербія) – 3:2