Збірна України з боксу завоювала рекордну кількість медалей на чемпіонаті Європи

21 серпня 2021, 17:46
Українські боксери завершили виступи на юніорському чемпіонаті Європи з боксу. Наші спортсмени посіли друге місце серед усіх учасників за кількістю завойованих медалей

Юніорська збірна України з боксу / Фото: Федерація боксу України

Юніорська збірна України посіла друге загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат, який проходив у Боснії і Герцеговині з 12-го по 20 серпня. У змаганнях виступили 274 боксери з 25 країн (вік спортсменів – 13-14 років).

Українці були представлені ​​на чемпіонаті максимальною кількістю атлетів – 16 юнаків та 13 дівчат боролися за нагороди.

Справжнім відкриттям змагань стала спортсменка з Дніпра Анастасія Таран. У фіналі вагової категорії 60 кг українка нокаутом в першому раунді здолала Йоанну Слєдак з Польщі. 14-річна спортсменка була визнана найкращою боксеркою юнацького Євро.

Кіра Макогоненко стала чемпіонкою Європи з боксу серед юніорів

Ще однією українською героїнею Євро стала 13-річна Кіра Макогоненко, яку називають "Ломаченко в спідниці". Перемігши у фіналі росіянку, вона прямо в рингу виконала гопак.

Іван Безуглий – чемпіон Європи серед юнаків / Фото: Федерація боксу України

Всього збірна України завоювала 23 медалі, це другий результат на чемпіонаті, більше медалей тільки у збірної Росії – 28. В активі юних українських боксерів 7 золотих, 9 срібних і 7 бронзових нагород .

Всі медалісти юніорської збірної України з боксу на чемпіонаті Європи.