Збірна України не може виграти вже шість матчів: механізм Шеви дав збій

1 квітня 2021, 00:04
Українці невдало стартували у відборі на ЧС-2022

Шевченко був би в шоці від умов УЄФА / Фото: Reuters

Збірна України не змогла обіграти команду Казахстану у відбірковому поєдинку на ЧС-2022. Роман Яремчук відкрив рахунок у першому таймі, але після перерви Серікжан Мужиков зрівняв рахунок, який протримався до фінального свистка. Відео голів та огляд матчу Україна – Казахстанє на нашому сайті.

Отже, збірна України не може виграти протягом шести матчів. Востаннє команда Андрія Шевченка перемагала 13 жовтня 2020 року, коли в Києві подолала Іспанію (1:0) в грі Ліги націй.

Після цього українці програли Польщі (0:2) в товариському матчі, Німеччині (1:3) і Швейцарії в Лізі націй, але поразка від швейцарців сталася не на футбольному полі, а в кабінетах ФІФА, адже нам дали технічну поразку після скасування матчу через коронавірус.

Потім вже в відборі на ЧС-2022 "синьо-жовті" зіграли внічию з Францією (1:1), Фінляндією (1:1) і сьогодні – з Казахстаном. Це найдовша серія збірної України без перемог під керівництвом Андрія Шевченка.

Дивіться, як арбітр не призначив пенальті у ворота Казахстану на останніх хвилинах: