Найоригінальніший партнер на Валентина: подивіться в чиїй компанії провів ніч наш тенісист

15 лютого 2021, 15:38
Ілля Марченко спав разом з трофеєм

Марченко не зміг дограти свій матч проти Балаша / Фото: Twitter

Вчора український тенісист Ілля Марченко виграв турнір Biella Challenger Indoor в Італії. У фіналі Марченко обіграв триразового переможця турнірів "Великого шолома" британця Енді Маррея.

А вже сьогодні Ілля виклав кумедний пост в Instagram. На фото Ілля спить, а поруч на подушці чемпіонський трофей.

"Моя ніч всіх закоханих", – підписав зображення Марченко.

А ось це фото українського тенісиста після перемоги на турнірі.

Іллі Марченко – 33 роки. Зараз він займає 212-е місце в рейтингу АТР, а кращий результат – 49-я позиція в 2016 році. За свою кар'єру він виграв 10 титулів ITF і заробив 2 мільйони доларів призових.

Нагадаємо, що в минулому році Марченко допоміг Україні вирвати перемогу у Тайваня в Кубку Девіса з неймовірним камбеком.