Ротань починає з перемоги над основним конкурентом. Україна стартувала у відборі на молодіжний Євро-2023

3 вересня 2021, 21:46
Команда Руслана Ротаня провела у Сербії перший матч кваліфікаційного турніру на чемпіонат Європи-2023

Руслан Ротань

Молодіжна збірна України U-21 з перемоги над сербами 1:0 починає відбір на молодіжний чемпіонат Євро-2023!

У першому таймі ініціативою більше володіли українці, і вже на 14-й хвилині м'яч у ворота сербів забив півзахисник Металіста 1925 Дмитро Криськів після пасу динамівця Вівчаренка.

У другій половині гри серби перехопили ініціативу, але підопічні Ротаня чітко зіграли в обороні, не давши супернику зрівняти рахунок.

"Молодіжка" України стартує з важливої перемоги і відбирає три очки у одного з фаворитів групи.

Наступний матч українці зіграють 7 вересня в Ковалівці проти збірної Вірменії.