Росія на дні, Гамільтон падає: зміна лідера у Формулі-1

10 жовтня 2021, 17:23
На автодромі в Стамбулі завершилася гонка Гран-прі Туреччини Формули-1. Перемогу за її підсумками святкував пілот Мерседеса Валттері Боттас

Боттас і Ферстаппен / Фото: Reuters

Другим став гонщик команди Ред Булл Макс Ферстаппен. Замкнув трійку найкращих напарник Ферстаппена, мексиканець Серхіо Перес.

Пілот Мерседеса Льюїс Гамільтон, який напередодні виграв кваліфікацію, але через незаконну заміну двигуна стартував аж з 11-го місця, став у Стамбулі п'ятим.

А останній, 20-й, рядок посів гонщик Хааса Микита Мазепін – син російського олігарха, власника "Уралхіма" Дмитра Мазепіна.

Відзначимо, що після цього етапу Гамільтон втратив лідерство в загальному заліку пілотів Формули-1. В активі британця 256,5 очка. Очолив рейтинг Ферстаппен. На його рахунку 262,5 бала.