Росія – лузери! Фіни опустили збірну псевдо-СРСР на її льоду (відео)

19 грудня 2021, 21:58
Російські хокеїсти знову зганьбилися, програвши домашній турнір фінам – не допомогли ні судді, ні форма держави, що канула в Лету

Фіни обіграли Росію на її полі / Фото: Getty Images

Збірна Фінляндії здобула перемогу на Кубку Першого каналу з хокею в Москві, обігравши в овертаймі команду Росії з рахунком 3:2.

На це емоційно відреагував фінський журналіст Пекка Ялонен у Twitter.

"Росія – лузери. Фінляндія виграла 3:2 в овертаймі в Москві й принизила збірну Росії на її землі", – написав Ялонен.

Росії не допомогло навіть сприяння суддів, які зарахували гол Войнова, що зробив рахунок 2:2.

"Скандал у Москві через те, що Росії зарахували гол після того, як судді двічі визначили, що була перешкода воротареві. Росія звикла шахраювати", – зазначив з цього приводу Пекка Ялонен.

Не допомогла росіянам і ретроформа зі позначкою СРСР, в якій вони вийшли на матч із фінами. Магія екіпірування вже неіснуючої держави у стилі 1964-1968 років, коли радянські хокеїсти виграли дві Олімпіади, чомусь проти Суомі не подіяла.