Роналду обійшов Малиновського в чемпіонаті Італії після перемоги над Неаполем

8 квітня 2021, 09:23
Ювентус обіграв Наполі в перенесеному матчі і піднявся на третє місце

Кріштіану Роналду - кращий бомбардир чемпіонату Італії / Фото: Reuters

Поки в Європі всі були захоплені чвертьфінальними баталіями Ліги чемпіонів, в Італії провели один поєдинок ще третього туру. У Турині за місця в зоні ЛЧ билися Ювентус і Наполі. Команди Андреа Пірло і Дженнаро Гаттузо в цьому році по черзі перемагають. Спочатку Ювентус обіграв Наполі в матчі за Суперкубок Італії, потім у лютому неаполітанці взяли реванш у Серії А.

І ось вчора "Стара Синьйора" знову взяла гору – 2:1. Кріштіану Роналду буденно відкрив рахунок на 13-й хвилині, а всі питання в другому таймі зняв Пауло Дібала. Аргентинець відзначився ефектним голом через чотири хвилини після виходу на заміну. Лише в кінцівці Лоренцо Інсіньє один м'яч відіграв, пробивши Буффона з пенальті. Дивіться огляд матчу.

Ця перемога дозволила Ювентусу обійти на одне очко Аталанту українців Руслана Малиновського та Віктора Коваленка й піднятися на третю сходинку таблиці. Наполі залишився на п'ятій позиції. До фінішу сезону командам належить провести ще дев'ять турів.

У найближчі вихідні Ювентус прийме Дженоа, а Аталанта поїде в гості до Фіорентини.