Реал у матчі з Кадісом перервав серію, якої не було 47 років

22 квітня 2021, 10:00
Мадридська команда обіграла середняка, забивши один з м'ячів з 11-метрового. Останній раз підопічним Зідана давали пенальті ще в жовтні 2020 року

/ Фото: Reuters

У середу ввечері відбулося шість матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії. В одному з них Реал обіграв в гостях скромний Кадіс із рахунком 3:0. Перший м'яч мадридці забили з пенальті, яке реалізував француз Карім Бензема. Виявилося, що перервалася серія "вершкових" з 25 матчів, у яких вони не отримували право на 11-метровий. Останній раз таке траплялося 47 років тому – у 1974 році!

Усе вирішилося в протистоянні з 30-ї хвилини до 40-ї, коли хлопці Зінедіна Зідана відзначилися тричі. Карім Бензема оформив дубль, а захисник Альваро Одріосола забив свій перший м'яч у сезоні. А останній пенальті перед цим Реал бив пів року тому Барселоні, коли на "Камп Ноу" своїм шансом скористався Серхіо Рамос.

Цей успіх допоміг Реалу наздогнати Атлетіко за очками і обійти земляків за додатковими показниками. Дивіться огляд матчу в Кадісі:

Правда, підопічні Дієго Сімеоне провели на гру менше. Сьогодні вони приймуть Уеску, що посідає 18-те місце в Ла Лізі.

Тим часом Більбао позбувся Євро-2020: УЄФА покарав за відмову пустити глядачів