Розв'язка у Формулі-1: Ферстаппен став ближчим до чемпіонства

11 грудня 2021, 16:54
Пілот Ред Булл Макс Ферстаппен здобув перемогу у кваліфікації останнього в сезоні Гран-прі Абу-Дабі – він за крок від титулу короля Формули-1

Макс Ферстаппен / Фото: Reuters

Макс Ферстаппен із поул-позишн стартує у недільній гонці Формули-1 завдяки тому, що сьогодні виграв кваліфікацію Гран-прі Абу-Дабі.

Другий рядок у кваліфікації посів його конкурент із Мерседеса Льюїс Гамільтон, який поступився Максу майже чотирма десятими секунди.

Гонка, яка визначить чемпіона, розпочнеться у неділю, 12 грудня, о 15:00 за київським часом.

Нагадаємо, до вирішальних перегонів в ОАЕ Гамільтон і Ферстаппен підійшли з однаковим багажем, набравши по 369,5 очка.

"Це те, чого ми хотіли, але це було нелегко з огляду на форму, в якій ми перебуваємо в останніх перегонах, – прокоментував виграш кваліфікації Ферстаппен. – Тепер я просто з нетерпінням чекаю на неділю, тому що це – найважливіший день".