Гарматний удар із центру поля! Відео фантастичного голу ексодноклубника Робіньо

19 грудня 2021, 10:44
Бразильський нападник Газіантепа Жоао Фігейредо став героєм поєдинку проти Фенербахче

Жоао Фігейредо - автор фантастичного голу з центру поля / Фото: Getty Images

У матчі 16-го туру чемпіонату Туреччини Газіантеп переміг Фенербахче з рахунком 3:2.

На 8-й хвилині поєдинку бразильський форвард Газіантепа Жоао Фігейредо помітив, що воротар Фенербахче вийшов далеко від воріт, і гарматним ударом відправив м'яч за комір голкіперу.

Удар бразильця з центру поля вийшов напрочуд гарним!

У цій зустрічі Жоао Фігейредо записав на свій рахунок дубль та гольовий пас, ставши справжнім героєм матчу.

Зазначимо, що бразилець свого часу виступав в Атлетіко Мінейро, де його одноклубниками були зірка світового футболу Робіньо та ексдинамівець Клейтон, який відіграв у команді Луческу 9 хвилин та став чемпіоном України.

Клейтон покинув Динамо / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"