Провал сезону: українці не зуміли зачепитися за ТОП-40 в індивідуальній гонці

20 січня 2022, 17:27
Українські біатлоністи провально виступили в індивідуальній гонці в Антгольці, не потрапивши до залікової зони

Тар'єй Бо, Антон Бабіков та Саїд Халілі на подіумі після гонки на 20 км. / Фото: Getty Images

Сьогодні в італійському Антгольці стартував сьомий етап Кубка світу з біатлону. Програму змагань відкривала індивідуальна чоловіча гонка на 20 км із чотирма вогневими рубежами.

Збірна України виступила без свого лідера – Дмитра Підручного, якого тренерський штаб вирішив поберегти перед наступними стартами.

За відсутності Дмитра українці не зуміли поборотися за ТОП-40. Найкращий результат серед українських біатлоністів показав Антон Дудченко, який припустився 4 промахів і на фініші був 47-м.

А переможцем найдистанційнішої біатлонної гонки став росіянин Антон Бабіков, який чисто відстріляв усі мішені і показав час – 49:46.8.

Срібло завоював норвежець Тар'єй Бо, а бронза у Саїда Халілі з Росії.