Прима відіграв 12 позицій і ввірвався в ТОП-10 гонки переслідування на ЧС-2021

14 лютого 2021, 14:58
Золото в безконкурентній боротьбі завоював Емільєн Жаклен, а за срібло до останнього боролися Самуельссон і Бе

Артем Прима

У словенській Поклюці відбулася чоловіча гонка переслідування на чемпіонаті світу з біатлону. Переможцем гонки став француз Емільєн Жаклен. Він стартував у гонці третім, відставши від лідера на 13 секунд, але бездоганна стрільба і швидкість на трасі допомогли йому обійти всіх конкурентів.

Боротьба за "срібло" розгорнулася між Себастьяном Самуельссоном зі Швеції і Йоганнесом Бе з Норвегії. Обидва відстріляли на нуль, тому на перший план вийшла швидкість на останньому колі. Боротьба тривала до останнього метра і завершилася перемогою шведа.

Найкращий результат серед українців продемонстрував Артем Прима. Він стартував у гонці 20-м, але зумів відіграти 12 позицій і з трьома промахами фінішував восьмим! Богдан Цимбал став 18-м, стартуючи з 30-го місця, а ось лідер нашої команди Дмитро Підручний фінішував лише 28-м, хоча починав гонку на 23-му місці.