Прима не дав "прикурити": весь п'єдестал чоловічого пасьюту – у Норвегії

9 січня 2021, 16:44
Єдиний представник України в гонці переслідування у чоловіків замкнув третій десяток

Артем Прима

Чоловіча гонка переслідування на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону в Обергофі завершилася тріумфом Норвегії. Представники даної країни посіли весь п'єдестал пошани. Першим на фініш, попри два промахи, приїхав Стурла Легрейд.

Українець Артем Прима, який стартував у пасьюті 30-м, "прикурити" суперникам не дав – на такому ж місці й фінішував. А лідер нашої збірної Дмитро Підручний, який мав стартувати з 53-ї позиції, взагалі пропустив гонку.

Гонка переслідування. Чоловіки

1. Стурла Легрейд (Норвегія, 0+1+0+1) 36: 01,8
2. Йоганнес Дале (Норвегія, 0+0+0+2) +15,6
3. Тар'єй Бе (Норвегія, 0+0+0+3) +25,4
... 30. Артем Прима (Україна, 0+1+0+1) +2:27,2

Артем Прима

Нагадаємо, що раніше відбулася гонка переслідування у жінок. Її переможницею стала норвежка Тіріл Екгофф. Українка Юлія Джима, в порівнянні зі спринтом, з 10-ї позиції відкотилася на 14-ю, а іменинниця Олена Підгрушна, якій сьогодні виповнилося 34 роки, з 53-го місця піднялася на 39-е.