17 квітня 2022, 10:11
Перший поєдинок серії плей-оф НБА між Мемфісом та Міннесотою ознаменувався величезним скандалом

/ Фото: Колаж: Сьогодні

У національній баскетбольній лізі плей-оф сезону 2021/2022, який пропускає Леброн Джеймс та зірковий Лейкерс, почався зі скандалу.

Перший поєдинок чвертьфіналу Західної конференції між Мемфісом та Міннесотою відзначився акцією протесту. Організаторам матчу довелося на кілька хвилин зупинити зустріч, оскільки одна з уболівальниць прикувала себе ланцюгом до стійки, на якій розміщене баскетбольне кільце.

Фанатка підтримала протест проти власника Міннесоти Тімбервулвз Глена Тейлора. Річ у тому, що баскетбольний функціонер є ще й власником ферми в Айові, де нещодавно був зафіксований спалах пташиного грипу. Через це було утилізовано багато птахів.

Жінка, яка прикувала себе, була у футболці з написом "Глен Тейлор смажить тварин живцем", повставши проти вбивства курок. Схожа акція на захист тварин відбулася і на домашній арені Міннесоти, коли інша жінка намагалася приклеїти себе до паркету під час матчу плей-ін між господарями та Лос-Анджелес Кліпперс.

Нестандартний інцидент охороні арени Мемфіса вдалося залагодити за кілька хвилин, після чого матч продовжився. У підсумку Міннесота перемогла Мемфіс із рахунком 130:117, і це єдиний позитивний момент зустрічі для власника Глена Тейлора.

Не менш спекотно було і на тенісних кортах у США. Щоправда, все минулося без інцидентів. Збірна України мало не створила сенсацію у матчі проти американок.