Переслідування "Донбаса" триває: "Кременчук" переміг "Маріуполь" за буллітами

8 лютого 2021, 10:45
У регулярному чемпіонаті України з хокею трапляються і технічні поразки

У минулі вихідні в Українській хокейній лізі відбулися поєдинки 32-го туру. Правда, не всі. Херсонський "Дніпро" не вийшов на зустріч з "Донбасом", за що йому зарахували технічну поразку. Пояснення обіцяють дати пізніше. Інші зустрічі проходили у впертій боротьбі. А недавно канадський хокеїст в Україні поставив на коліна росіянина.

Чемпіонам з Кременчука довелося докласти чимало зусиль, щоб зломити опір останньої команди турніру – київських "Крижаних вовків" (4:2). До 38-ї хвилини рахунок тримався нічийним – 1:1. Лише в кінцівці хлопці Олександра Савицького остаточно зняли питання про переможця. Дивіться огляд матчу.

А поєдинок "Краматорська" й "Маріуполя" завершився перемогою господарів лише в серії буллітів – 3:2. Причому, гості відігралися з рахунку 0:2, але в "лотереї" все ж поступилися.

В суботу "Сокіл" зумів зломити опір "Білого барса" в овертаймі – 5:4. Отже, тріо лідерів здобуло по три очки. "Кременчук" і "Сокіл" продовжують гонитву за "Донбасом". Попереду ще достатньо матчів в регулярному сезоні, щоб змінити розстановку в таблиці.