Остання надія України Рейзлін – в півфіналі Олімпіади: коли дивитися битву за медаль

25 липня 2021, 11:53
Фехтувальник Ігор Рейзлін залишається єдиним із нашої команди, хто ще бореться за нагороду Ігор-2020 на Токіо в неділю, 25 липня

Ігор Рейзлін / Фото: Reuters

Все ближче до олімпійської медалі у фехтуванні 36-річний український шпажист Ігор Рейзлін. Тріумфатор останнього етапу Кубка світу в Казані Рейзлин після неймовірної перемоги над швейцарським фехтувальником Максом Хайнцером в 1/4 фіналу в Токіо зломив опір юного єгиптянина.

У завзятому чвертьфіналі Ігор таки дотиснув у кінцівці 18-річного Мохамеда Ельсайеда, який став відкриттям турніру – 15:13. Півфінал у шпажистів розпочнеться о 13:25 за Києвом, суперником Рейзліна стане француз Ромен Канноне, який посіяний на Олімпіаді під 23-м номером. Тоді як Рейзлін під третім.

Ромен Канноне

У фехтуванні на шпагах виступали сьогодні ще два українця – Роман Свичкар і прапороносець нашої команди в Токіо Богдан Нікішин, але поступилися в своїх зустрічах у 1/16 фіналу. Причому Нікішин – одним уколом. А Свичкар програв швейцарцю Хайнцеру, якому потім у 1/8 фіналу помстився Рейзлін – 15:12.

Ігор Рейзлин вийшов до чвертьфіналу Олімпіади / Фото: Reuters

Всі результати українських спортсменів на Олімпіаді в Токіо зібрані в нашому спеціальному розділі, де окремо відзначаються медалісти.

Також на нашому сайті ви можете дізнатися повний розклад Олімпіади-2020, де вказано київський час стартів змагань.