Попливли після Шерифа: Реал безвольно програв Еспаньйолу

3 жовтня 2021, 20:23
Команда Карло Анчелотті до цього тижня не знала поразок у нинішньому сезоні, однак два матчі, здавалося б, із набагато слабшими за класом суперниками все змінили

Реал програв Еспаньйолу в матчі 8-го туру Ла Ліги / Фото: Reuters

У поєдинку 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу мадридський Реал, в якому виступає український голкіпер Андрій Лунін, на виїзді програв Еспаньйолу з рахунком 1:2.

Лунін традиційно провів весь поєдинок на лаві для запасних, а Тібо Куртуа, який зайняв місце у воротах, не зміг врятувати свою команду від двох пропущених голів.

У першому таймі зустрічі відзначився нападник господарів Рауль де Томас, якому асистував Адріан Ембарба.

На 60-й хвилині матчу з передачі Кейді Барі гол забив півзахисник Еспаньйола Алейш Відаль.

Все, що вдалося зробити "вершковим", так це забити гол престижу – результативний удар в активі Каріма Бензема.

Команда Карло Анчелотті, яка до цього тижня не знала поразок у нинішньому сезоні, програла другий матч поспіль.

ОГЛЯД МАТЧУ

Нагадаємо, у вівторок Реал у другому турі групового раунду Ліги чемпіонів сенсаційно програв молдавському Шерифу, який очолює український фахівець Юрій Вернидуб.

З 17 очками в активі Реал залишається лідером в турнірній таблиці Ла Ліги, але тепер випереджає мадридський Атлетіко лише завдяки кращій різниці м'ячів.