Поки Романчук брав медаль Олімпіади, його дружина Марина Бех пробивалася до фіналу у стрибках в довжину

1 серпня 2021, 06:09
Українська легкоатлетка показала десятий результат і продовжить боротьбу за медаль. У неї буде особливий уболівальник в Токіо – чоловік Михайло, який взяв дві медалі

Марина Бех та Михайло Романчук змагалися в один час на Олімпіаді-2020 на Токіо / Фото: Reuters

Наша олімпійська пара синхронно показала результат на Іграх в Токіо! Рано вранці в неділю, коли Михайло Романчук в басейні брав "срібло" на дистанції 1500 метрів, його дружина Марина Бех-Романчук брала участь в кваліфікації у стрибках в довжину.

Результат Марини – 6.71 метра. Це десяте місце в кваліфікації, і українка пробилася до фіналу.

Розіграш медалей у стрибках в довжину у жінок відбудеться 3 серпня. У українки буде сьомий стартовий номер.

Олімпіада-2020. Кращі в кваліфікації у стрибках в довжину:

1. Івана Шпановіч (Сербія) – 7.00
  2. Маланка Міхамбо (Німеччина) – 6.98
  3. Бріттні Різ (США) – 6.86

Нагадаємо, що чоловік Марини плавець Михайло Романчук на Іграх в Токіо завоював дві медалі. "Бронзу" на дистанції 800 метрів вільним стилем і "срібло" на дистанції 1500 метрів.