Підніжка від Ренна, або Вечірки зірок ПСЖ не минають безслідно

3 жовтня 2021, 17:51
Парі-Сен-Жермен зазнав сенсаційної поразки від Ренна в матчі 9-го туру чемпіонату Франції

Ренн здобув сенсаційну перемогу 2: 0 над ПСЖ / Фото: Reuters

Сьогодні, 3 жовтня, лідер французької Ліги 1 грав на виїзді проти Ренна. Тренер парижан Маурісіо Поччетіно виставив найбільш бойовий склад: з перших хвилин матчу вийшло ударне тріо: Мессі, Неймар, Мбаппе.

Такий грізний склад не злякав господарів поля. Незважаючи на територіальну перевагу гостей, рахунок у матчі на 45-й хвилині гри відкрив футболіст Ренна Гаетан Лаборде.

Початок другого тайму став холодним душем для Мессі та компанії: на 46-й хвилині гри Флав'єн Тет подвоїв перевагу Ренна – 2:0.

Пізніше обидві команди обмінялися забитими голами, але вони були скасовані арбітром матчу після перегляду VAR.

Паризький клуб зазнав своєї першої поразки в чемпіонаті Франції.

ОГЛЯД МАТЧУ

Незважаючи на невдачу, ПСЖ зберіг за собою перший рядок у турнірній таблиці чемпіонату Франції, а Ренн піднявся з 12-го на 7-ме місце.

З причинами несподіваної осічки Парі-Сен-Жермена ще буде розбиратися тренерський штаб, але, мабуть, зірковим гравцям потрібно менше уваги приділяти веселому життю.

Напередодні поєдинку в Ренні, лідери парижан Кіліан Мбаппе і Неймар відзначилися на вечірці, яку організувала французька модель Сінді Бруна на честь свого дня народження. Судячи з фото, хлопці добре провели час.