Майже як у хокеї. Зірка Динамо влаштував бійку на футбольному полі

26 січня 2022, 19:38
Вінгер юнацького Динамо U-19 Самба Діалло не стримав емоції у товариському матчі проти Антальяспор U-19

Самба Діалло спровокував бійку у матчі проти Антальяспор / Фото: Колаж: Сьогодні

Команда Ігоря Костюка проводить тренувальний збір у Туреччині. У рамках підготовки до сезону динамівці провели спаринг проти однолітків із Антальяспор U-19, який не був дограний до кінця.

На 86-й хвилині поєдинку рахунок у матчі був рівний – 2:2. В одній із останніх атак вінгер киян Самба Діалло забив гол, але арбітр скасував взяття воріт, побачивши у сенегальця офсайд.

Юні динамівці обурилися рішенням судді відмінити гол, який, на їхню думку, мав бути зарахований. Навіть Ігор Костюк вибіг на поле, щоби висловити своє невдоволення рефері матчу.

Апогеєм всього стали емоції Діалло, конфлікт якого з суперником спровокував масову бійку на полі. За зайві емоції сенегалець одержав від арбітра червону картку.

У результаті арбітр вирішив достроково завершити поєдинок.

Динамо U-19 – Антальяспор U-19 – 2:2

Голи: Попов (53), Царенко (77) – Емре Демір (36), (86).

Вилучений: Діалло (89).

Динамо U-19 (перший тайм): Ігнатенко – Бенедюк, Опанасенко, Балаба, Єрьоменко – Мельниченко, Василець, Гаджук, Мегді, Кремчанин (Лєднєв, 35) – Уваров.

Динамо U-19 (другий тайм): Погорілий – Малюк, Дячук, Філатов, Танчак – Яцик, Царенко, Скрипник, Діалло, Слюсар – Попов.

Зазначимо, що сенегальський футболіст відзначився яскравою грою у Юнацькій лізі УЄФА. 19-річний форвард забив 5 м'ячів у 6 матчах турніру. Як ми повідомляли, яскрава гра Самба Діалло привернула увагу скаутів Манчестер Сіті.

Самба Діалло потрапив на олівець селекціонерів Манчестер Сіті / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Нагадаємо, що вже 9 лютого Динамо U-19 зіграє з Депортіво у стикових матчах Юнацької ліги УЄФА.