Переможець Ліги чемпіонів програв команді другого дивізіону в Кубку Німеччини

14 січня 2021, 08:38
"Баварія" втратила перемогу над "Гольштайном" наприкінці основного часу й поступилася за пенальті

/ Фото: Reuters

Сенсаційно завершився вчора пізно ввечері матч другого раунду Кубку Німеччини за участю чинного володаря Кубка Ліги чемпіонів. Мюнхенська "Баварія" на півночі країни, в Кілі, програла "Гольштайну" – середняку Другої бундесліги. До речі, днями "Баварія" вперше за 10 років програла матч, ведучи два м'ячі.

Гості виставили фактично бойовий склад, але це не допомогло їм перемогти. Підопічні Ганса-Дітера Фліка забивали на початку кожного з таймів (Серж Гнабрі та Лерой Сане зі штрафного), але господарі відігравалися. Причому другий раз вони зрівняли рахунок на п'ятій доданій хвилині – 2:2! Мюнхенцям не допомогли ні Роберт Левандовський, ні Дуглас Коста, які вийшли на заміну на 74-й хвилині.

У додатковий час ніхто на забивав, а в серії пенальті удача усміхнулася "Гольштайну" – 6:5. Мануель Ноєр не зміг відбити жодного удару, тоді як його іспанський партнер Марк Рока не реалізував шосту спробу "Баварії". Імениті гості йшли з поля, опустивши голови, під акомпанемент снігопаду.

Дивіться огляд матчу в Кілі з несподіваною розв'язкою.

Вчора ввечері також "МанСіті" переміг "Брайтон" із Зінченком в основному складі.

Дивіться, як "Баварія" розібралася з московським "Локомотивом" у Лізі чемпіонів: