Підгрушна ввірвалася до ТОП-10 Кубку світу з біатлону, виграла спринт шведка Еберг

29 листопада 2020, 15:54
Решта українок розташувалися за межами першої тридцятки

Ханна Еберг / Фото: Reuters

Перший жіночий спринт сезону на Кубку світу з біатлону в Контіолахті вилився у скандинавські з'ясунки. У підсумку шведська біатлоністка Ганна Еберг виграла цю гонку, пройшовши дистанцію з двома нулями. Раніше в чоловічому спринті норвежец Бе просто розривав суперників, а українці опинилися в шостому десятку.

Слідом за олімпійською чемпіонкою Пхенчхана Еберг розташувалися дві норвезькі біатлоністки – Марте Ольсбу-Рейселанн і Каролін Кноттен.

Нагадаємо, що напередодні жіночого спринту в збірну України повернули олімпійську чемпіонкуВалентину Семеренко. Однак найкращою у нас сьогодні стала Олена Підгрушна, яка з одним промахом закрила топ-10. Недарма Олена була чемпіонкою світу в спринті. А ось решта дівчат фінішувала за межами перших чотирьох десятків.

Олена Підгрушна / Фото: Instagram

Жіночий спринт закрив перший укорочений етап Кубку світу. Але пауза буде недовгою. Уже в четвер, 3 грудня, біатлоністи знову вийдуть на трасу в Контіолахті, і знову це будуть спринти. Дивіться повний календар Кубку світу сезону-2020/2021.

Раніше ми повідомляли, що італійська красуня виграла першу гонку Кубку світу, Джима – у топ-10. Найкраща біатлоністка минулого сезону Доротея Вірер почала з перемоги і цей.