Італійська біатлоністка-красуня виграла першу гонку Кубка світу, Джима – в ТОП-10

28 листопада 2020, 17:04

Андрій Фоменко Андрій Фоменко

Жінки пробігли індивідуальну гонку в фінському Контіолахті

У суботу відкрився біатлонний сезон в головному змаганні сезону – Кубку світу. Сьогодні в Фінляндії відбулися дві "індивідуалки", в яких за промах спортсменам додають хвилину до показаного часу. Кількома годинами раніше індивідуальну гонку у чоловіків сенсаційно виграв норвежець.

Представниці прекрасної статі подолали 15 км з чотирма вогневими рубежами. В результаті найкращою виявилася 30-річна італійська зірка Доротея Вірер (на фото), яка випередила німкеню Деніз Геррманн всього на 0,8 секунди! Причому, Вірер відстрілялася без промахів, а суперниця один раз пульнула повз. Далі відразу три місця зайняли шведки, а "бронза" дісталася Йоганні Скоттгейм (+24,1 сек.), котра вразила всі мішені.

Дивіться привабливі фото Доротеї Вірер – найкрасивішої біатлоністки світу.

Помер знаменитий футболіст "Роми"

На дистанцію вийшли і п'ятеро українок. Найвище серед наших опинилася киянка Юлія Джима – на 10-му місці. Вона не зробила жодного промаху, але програла переможниці 1 хв. 55 сек. Дарина Блашко – 25-та (+3.01,7; 1 промах), Віта Семеренко – 58-ма (+5.42,8; 3), Олена Підгрушна – 61-ша (+5.55,1; 4), Катерина Бех – 64-та (+6.01,9; 4).

Читайте календар Кубка світу сезону-2020/2021.